Логопедичний сайт Логопедична школа Альони Король

Логопед

Про заняття з логопедом у Дитячому центрі ЛогоКлуб #логопедвінниця

У цьому матералі ви прочитаєте про види занять з логопедом у Дитячому центрі  ЛогоКлуб у місті Вінниця або публікація про те, чим займається логопед окрім постановки звука [Р].

Коли говорять про логопеда, зазвичай ця професія асоціюється з вправами для язика😛😜😝🤪 та постановкою звуків, зокрема такого довгоочікуваного для всіх батьків звука [Р].

Та сучасна логопедія - це вже не лише про розвиток мовлення та постановку звуків.

Дитячий центр ЛогоКлуб пропонує комплексний, науковий підхід до подолання мовленнєвих порушень та до їх профілактики. Ми враховуємо особливості мовленнєвого розвитку кожної дитини, складаємо індивідуальну програму розвитку дитини та її мовлення, а також проводимо різноманітні та завжди цікаві заняття.

Заняття з логопедом у ЛогоКлубі:

Також у ЛогоКлубі можна відвідати корекційні заняття з практичним психологом по роботі з дітьми з особливостями в розвитку та нейропсихологом:

Комплексну логопедичну діагностику та розробку індивідуальної корекційно-розвиткової програми для кожної дитини здійснює засновниця та керівник Дитячого центру ЛогоКлуб Альона Король - логопед з 17-річним досвідом практичної роботи, аспірантка та викладачка. Посилання та особисті профілі Альони Король у Фейсбук та Інстаграм

З розкладом занять та їх вартістю можна ознайомитись ТУТ

Телефон для запису та для довідок: +38 096 255 77 11

Цікаву інфографіку про погляд логопеда на те, що дитина в 3 роки не розмовляє, читайте ТУТ

Теги: Розвиток мовлення, Консультація логопеда

Читайте також:

Знайти логопеда

Знайти

Публікація на сайті

Бажаєте додати матеріал на сайт?

Публікація

Розсилка

Бажаєте бути в курсі всіх новин?

Написати нам