Логопедичний сайт Логопедична школа Альони Король

Про сайт

Про мене

Alyona Korol logoped LogoClub

Привіт! Мене звати Альона Король і я:

  • логопед, дефектолог, спеціальний психолог;
  • автор проекту LogoClub та логопедичного сайту http://logoclub.com.ua.

 Допомагаю батькам:

  • просто, весело та цікаво розвивати мовлення малюків;
  • в ігровій формі займатись профілактикою мовленнєвих порушень;
  • успішно долати мовленнєві негаразди.

Мій професійний девіз:

  • Діти будуть РОЗМОВЛЯТИ!
  • Діти будуть розмовляти ПРАВИЛЬНО!
  • Діти будуть розмовляти КРАСИВО!

Мої дипломи та сертифікати. Для перегляду натисніть тут

Мої грамоти та подяки. Для перегляду натисніть тут

Відгуки про співпрацю. Для перегляду натисніть тут

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:

Facebook | Instagram | Google+ | YouTube

З LogoClub розвивати мовлення дітей ПРОСТО, ВЕСЕЛО та ЦІКАВО!

Для кого

Ви - турботливі батьки, які хочуть, щоб дитина була цікавим співрозмовником? Ви хотіли б отримати поради від кваліфікованого логопеда щодо розвитку мовлення дитини та профілактики мовленнєвих порушень?

Чудово! Ви потрапили в потрібне місце!

Ви - батьки дитини з мовленнєвими порушеннями або з затримкою мовленнєвого розвитку? Ви постійно шукаєте дієві способи, щоб допомогти дитині в подоланні мовленнєвих порушень в домашніх умовах? 

Ви – логопед-практик, якому потрібні свіжі ідеї для корекційно-розвиткової роботи? Ви шукаєте цікаві, креативні та водночас прості, доступні логопедичні ресурси, якими ви можете поділитися з сім'ями дітей-логопатів для підвищення результативності корекційно-розвиткового процесу?

Ви теж потрапили в потрібне місце!

Про проект

LogoClub - авторський проект логопеда Альони Король, створений для батьків, логопедів, дефектологів, педагогів, студентів, а також усіх, хто займається розвитком та корекцією мовлення у дітей та дорослих. 

На логопедичному сайті logoclub.com.ua розміщена та постійно оновлюється різноманітна інформація щодо мовної та мовленнєвої діяльності дитини. А головне - Ви отримаєте методичні поради, практичні рекомендації та весь комплекс необхідних логопедичних матеріалів, які зможете використовувати для розвитку мовлення, попередження та подолання мовленнєвих порушень у дітей, а також підвищення результативності корекційно-розвивальної роботи.

Я - педагог за покликанням, логопед у другому поколінні, педагог у третьому поколінні. Працюю вчителем-логопедом в комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад №4 Вінницької міської ради" та асистентом кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Присвячую багато часу розробці матеріалів для онлайн занять з логопедом та самостійних логопедичних занять батьків з дітьми в домашніх умовах, веду активну просвітницьку роботу з батьками та громадськістю.

Під час здійснення власної логопедичної практики я постійно отримую відгуки від батьків щодо тих методів, які є найбільш дієвими під час логопедичної роботи вдома: що дійсно працює, а що - ні. Це надихнуло мене на створення ґрунтовних спецкурсів та семінарів для ефективного вирішення низки логопедичних проблем: від запуску та розвитку мовлення до подолання мовленнєвих недоліків у дітей різних вікових груп, а також дорослих.

Важливе місце в моїй професійній діяльності займає неперервний процес саморозвитку та самовдосконалення. Особливий інтерес викликає аналіз наукових дослідженнь, вивчення перспективного педагогічного досвіду, апробація методичних знахідок та авторських розробок у своїй педагогічній діяльності. Все вищеперераховане дає мені можливість щедро ділитись цією інформацією через мій логопедичний сайт, щоб Ви могли використовувати її для покращення комунікативних навичок дітей у Вашому житті.

Якщо Ви бажаєте отримувати від мене відмінний контент, підпишіться на розсилку матеріалів. Це надасть мені можливість спілкуватися з Вами безпосередньо, щоб побачити, як мій логопедичний сайт і я можу допомогти Вам.

Знайти логопеда

Знайти

Публікація на сайті

Бажаєте додати матеріал на сайт?

Публікація

Розсилка

Бажаєте бути в курсі всіх новин?

Написати нам