Логопедичний сайт Логопедична школа Альони Король

Про сайт

Для кого

Ви - турботливі батьки, які хочуть, щоб дитина була цікавим співрозмовником? Ви хотіли б отримати поради від кваліфікованого логопеда щодо розвитку мовлення та попередження мовленнєвих порушень?

Чудово! Ви потрапили в потрібне місце!

Ви - батьки дитини з мовленнєвими порушеннями або з затримкою мовного розвитку? Ви постійно шукаєте дієві способи, щоб допомогти дитині в подоланні мовних і мовленнєвих недоліків в домашніх умовах? 

Ви – логопед-практик, якому потрібні свіжі ідеї для корекційно-розвивальної роботи? Ви шукаєте цікаві, креативні та водночас прості, доступні логопедичні ресурси, якими ви можете поділитися з сім'ями дітей-логопатів для підвищення результативності корекційно-розвивального процесу?

Ви теж потрапили в потрібне місце!

Про проект

LogoClub - авторський проект логопеда Альони Король, створений для батьків, логопедів, дефектологів, педагогів, студентів, а також усіх, хто займається розвитком та корекцією мовлення у дітей та дорослих. 

На логопедичному сайті logoclub.com.ua розміщена та постійно оновлюється різноманітна інформація щодо мовної та мовленнєвої діяльності дитини. А головне - Ви отримаєте методичні поради, практичні рекомендації та весь комплекс необхідних логопедичних матеріалів, які зможете використовувати для розвитку мовлення, попередження та подолання мовленнєвих порушень у дітей, а також підвищення результативності корекційно-розвивальної роботи.

Про мене

Alyona Korol logoped LogoClub

Офіційно: Альона Валеріївна Король - логопед; дефектолог; керівник методичних об’єднань вчителів-логопедів міста Вінниці; доповідач всеукраїнських, міжнародних конференцій та круглих столів; переможець міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів фахової майстерності; автор освітніх технологій та власних проектів з питань попередження та подолання мовленнєвих порушень у дітей раннього та дошкільного віку. Впроваджую інновації щодо застосування інформаційно-комунікаційних технологій в логопедичній роботі, веду активну просвітницьку роботу з батьками та громадськістю.

Неформальне представлення: Я - педагог за покликанням, логопед у другому поколінні, педагог у третьому поколінні. Маю вищу дефектологічну освіту (Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова). Працюю вчителем-логопедом в комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад №4 Вінницької міської ради". Також присвячую багато часу розробці матеріалів для самостійних логопедичних занять батьків з дітьми в домашніх умовах.

Під час здійснення власної логопедичної практики я постійно отримую відгуки від батьків щодо тих методів, які є найбільш дієвими під час логопедичної роботи вдома: що дійсно працює, а що - ні. Це надихнуло мене на створення ґрунтовних спецкурсів та семінарів для ефективного вирішення низки логопедичних проблем: від запуску та розвитку мовлення до подолання мовленнєвих недоліків у дітей різних вікових груп, а також дорослих.

Важливе місце в моїй професійній діяльності займає неперервний процес саморозвитку та самовдосконалення. Особливий інтерес викликає аналіз наукових дослідженнь, вивчення перспективного педагогічного досвіду, апробація методичних знахідок та авторських розробок у своїй педагогічній діяльності. Все вищеперераховане дає мені можливість щедро ділитись цією інформацією через мій логопедичний сайт, щоб Ви могли використовувати її для покращення комунікативних навичок дітей у Вашому житті.

Якщо Ви бажаєте отримувати від мене відмінний контент, підпишіться на розсилку матеріалів. Це надасть мені можливість спілкуватися з Вами безпосередньо, щоб побачити, як мій логопедичний сайт і я можу допомогти Вам.

Знайти логопеда

Знайти

Публікація на сайті

Бажаєте додати матеріал на сайт?

Публікація

Розсилка

Бажаєте бути в курсі всіх новин?

Написати нам