Логопедичний сайт Логопедична школа Альони Король

Групові заняття

Всебічний розвиток

Група 2-3 роки «Розмовляйчики»

2-3 роки – це найкращий період для мовленнєвого та сенсо-моторного розвитку. У діток цього віку виникає жвавий інтерес до орієнтування в кольорах, формах, розмірах та інших властивостях предметів. Малята активно вивчають світ через звуки, емоції, рухи, навколишнє середовище, природній матеріал, іграшки, а також засоби розвитку творчого потенціалу: фарби, пластилін, папір тощо.

В цей же час у них неймовірно швидко збагачується пасивний словниковий запас (слова, які діти запам’ятовують), який дуже важливо відразу переводити в активний (слова і речення, які діти вимовляють). А з ким дітям 2 років найцікавіше спілкуватися? Звісно, з такими ж  кумедними дворічками та казковими героями! Тому, знаючи цей секрет, на наших заняттях завжди весело, емоційно та цікаво! Ми спілкуємось, співаємо, танцюємо, досліджуємо, взаємодіємо з сенсорним матеріалом, творимо та витворяємо, не обмежуючи фантазії дітей та педагогів!

Кожне заняття в Дитячому центрі ЛогоКлуб проводиться відповідно до розробленої нами авторської програми, яка враховує особливості всебічного розвитку дітей 2-3 років та базується на найкращих світових методиках раннього розвитку.

Група 3-4 роки «Чомучки»

3-4 роки – це період невгамовної допитливості малюків.

Що? Чому? Коли? Де? Як? Ці питання лунають щодня сотні разів. І дуже важливо підтримати інтерес дитини до нових знань та відкриттів, відповідаючи на її питання і даючи можливість вгамувати свою допитливість.

Doshkolyaryk LogoClub Vinnytsia

Заняття в Дитячому центрі ЛогоКлуб для дітей 3-4 років побудовані на сучасних європейських методиках та насичені новими знаннями (програма включає в себе ознайомлення в ігровій формі зі звуками, буквами, цифрами та геометричними фігурами, явищами навколишнього середовища, професіями, порами року та іншими важливими цікавими темами), фізичними активностями, завданнями з творчого самовираження, веселими музичними іграми, пальчиковою, артикуляційною та дихальною гімнастикою та авторськими мовленнєвими «секретиками», адже одним із важливих завдань цього віку є вміння комунікувати з однолітками та дорослими, чітко формувати думки та виражати свої емоції під час спілкування з іншими людьми.

Також педагоги Дитячого центру ЛогоКлуб активно працюють над розвитком мислення, пам’яті, уваги та уяви дітей, які є фундаментом для ефективного навчання у старшому дошкільному та шкільному віці.

Група 4-5 років «Дослідники»

Програма «Дослідники» - це перший рік навчання за дворічною програмою підготовки до школи.

Заняття в Дитячому центрі ЛогоКлуб проводяться за напрямками програми SRTEAM-освіта: Математика, Читання, Письмо, Мистецтво, Наука, Інжиніринг та Технології. Діти в цікавій формі досліджують навколишнє середовище, вивчають звуки та букви, готують руку до письма, вчаться рахувати, орієнтуватися в просторі, вивчають геометричні фігури та величини, застосовують свої знання та навички на практиці, розуміючи, для чого це потрібно. Розвивають мовлення, пам'ять, увагу, уяву, мислення, творчий потенціал. Вчаться працювати у команді, ставити перед собою мету та досягати її, поважати себе та інших дітей, виконувати доручення, формуючи ключові компетентності 21 століття.

Doshkolyaryk Vinnytsia LogoClub

Оскілький в цьому віці провідною діяльністю залишається гра, заняття насичені музичними та фізичними ігровими активностями, цікавими дослідами та експериментами, логопедичними іграми та творчими завданнями. Діти «приміряють» на себе різні професії та ролі, роблять власний вибір та формулюють висновки.

Програма складена з урахуванням вікових та психічних особливостей дітей 4-5 років на основі європейського досвіду.

Група 5-6 років «Академія майбутнього школяра»

Хочете якісно та цікаво підготувати дитину до школи? Тоді вам до нас!

«Академія майбутнього школяра» - це другий рік навчання за дворічною програмою підготовки до школи.

Паралельно з навчанням за напрямками програми SRTEAM-освіта: Математика, Читання, Письмо, Мистецтво, Наука, Інжиніринг та Технології, педагоги працюють з дітьми над поняттями «урок», «перерва», «домашнє завдання», «відчуття часу», «дружба», «емоції», «відповідальність», «організованість». Ми формуємо у дітей ключові компетентності 21 століття: вміння працювати в команді, критичне мислення, креативність, комунікабельність, цілепокладання, мультимедійна грамотність. В той же час на заняттях використовуються різні інтерактивні форми роботи, фізкультхвилинки, музичні паузи, логопедичні вправи, ігри для підготовки руки дитини до письма, завдання на розвиток пам’яті, уваги, уяви, абстрактного та логічного мислення, творчого потенціалу та самовираження, сюжетно-рольові ігри, досліди, експерименти та багато інших корисних цікавинок для майбутніх школярів!

В кінці курсу кожна дитина  отримає необхідні знання з читання, письма, математики, навколишнього світу, навчиться ефективно взаємодіяти з іншими дітьми та дорослими та буде емоційно та інтелектуально підготовлена до навчання у школі.

Читайте також:

Знайти логопеда

Знайти

Публікація на сайті

Бажаєте додати матеріал на сайт?

Публікація

Розсилка

Бажаєте бути в курсі всіх новин?

Написати нам