Логопедичний сайт Логопедична школа Альони Король

Відгуки про співпрацю

Дмитрий Балюк

Відмінний педагог!) Дитині - 4 роки - букву"Р" - почала вимовляти на другому занятті! Дитині заняття дуже сподобались!) всім рекомендую)

Яна Гайченя

Водила молодшу сетричку до Альони Валеріївни, коли та на відріз відмовлялася чути виправлення з боку членів сім'ї щодо її вимови, вважала своє мовлення нормальним (було їй тоді 5 років) та і була на той час неабияк сором'язливою (будь-куди не поведеш, бо страх був невимовним).

Прийшли до Вас, логопеда з великої літери, вчителя від Бога)

По-іншому і не скажеш! Оскільки уже після першого заняття були зміни в хорошу сторону, за 4 заняття поставили нам звуки "ж", "ч", "ш" (при тому, що у нас значно неправильний прикус)

Велике спасибі, що Ви є.

Виктория Галецкая

Розповім про свої враження від відвідування моїм сином занять у логопеда Альони Король. Вже з першого заняття дитина одразу почала вражати мене своіми результатами. Роботи з моєю дитиною було багато, тому що виправляти потрібно було не один звук... Дуже сильний педагог і вже за короткий час виправила дитині всі звуки і загальну вимову. За підхід до дитини - окремо оцінка "відмінно", ми дуже задоволені, цінимо фахівців високого рівня. Дякую. З повагою, мама Назара)

Алина Довбня

Альона Валеріівна нам стала рідною, як член нашої родини:) Наш синочок дуже її любить і поспішає зажди на її зайняття. Вона для нього друг і авторитет, а саме головне, що її праця дуже нам допомагає. Ми Вам дуже,дуже вдячні:)

Елена Рева

Шановна і дорога наша Альона Валеріївна! Величезне спасибі Вам, за роботу і допомогу! Ви кваліфікований і професійний логопед! Педагог! Завдяки Вам, наш синочок може правильно формулювати свої думки та викладати їх в усному мовленні. Став задавати багато запитань в "різних областях". Любить вирішувати різні головоломки. Подружився зі звуками. Вами була проведена величезна робота, результат якої є вступ в престижну школу з поглибленним вивченням англійської мови. Для підтримки такого старту, сподіваємось на подальшу співпрацю. Велике спасибі Вам)))) З повагою Остап і сім"я.

Екатерина Лавренюк

Дуже задоволена, що довірили свою дитину Альоні Валеріївні. Дуже гарний як спеціаліст, і як людина. 5-річний син завжди із задоволенням відвідував заняття. Результат з'явився з перших днів. Всім рекомендую!

Лена Новицкая

До знайомства з Альоною Валеріївною, я займалась над вимовою з різними вінницькими логопедами. Дякуючи Альоні Валеріївні, через місяць наших занять, результат був більшим, аніж рік роботи з іншими логопедами. Індивідуальний підхід дозволив чітко визначити причини мого дефекту та допоміг скласти програму занять. Були прописані основні вправи, які необхідно виконувати саме у моєму випадку, та правила, яких я маю дотримуватись під час розмови, перемовин, виступів на публіку.

Вже майже рік працюю над дефектом по методиці Альони. Як результат – я говорю майже без дефекту. З Альоною Валеріївною я наново вчилась і вчусь говорити. Рекомендую!!!

Елена Михайляк

Велика подяка Альонi Валерiiвнi!!! Прекрасний спецiалiст, чудова людина, гарний психолог, дитина з радiстю вiдвiдувала заняття i як результат- звук "р" на другому заняттi!!! Бажаемо успiхiв та наснаги!!! Всiм рекомендуемо!!!!

Знайти логопеда

Знайти

Публікація на сайті

Бажаєте додати матеріал на сайт?

Публікація

Розсилка

Бажаєте бути в курсі всіх новин?

Написати нам