Логопедичний сайт Логопедична школа Альони Король

Групові заняття

5 причин прийти у ЛогоКлуб для підготовки до школи #дошколяриквінниця

Мами завжди прагнуть дати все найкраще для своєї дитини. І звісно ж хочуть обрати найкраще місце для підготовки дитини до школи. Ми впевнені в якості освітніх послуг в ЛогоКлубі та сформували 5 причин, чому вам варто прийти з дитиною на заняття в Дитячий центр ЛогоКлуб. 

1. Наш педагог працює за авторською програмою, яка базується на кращих сучасних методиках.

Програма складена на основі ПРИНЦИПУ РОБОТИ МОЗКУ, а не нудних підручників та прописів. Дитина не просто механічно виконує завдання, а усвідомлено розуміє, ЩО вона вчить і ДЛЯ ЧОГО. І вже з перших занять покаже вам навички читання!

2. Кожен вид діяльності проводиться у вигляді інтерактивної гри. Заняття насичені дослідницькою та проєктною діяльностю.

Діти в ігровій формі вивчають букви, цифри, склади, арифметичні приклади, склад числа та багато інших важливих тем та навичок для успішного навчання в школі.

3. Вирішена проблема мотивації дітей!

Навчання проходить за принципом 2 команд, які змагаються між собою, отримують бали та ведуть загальний рахунок на табло. Фокус уваги дитини зміщується з власне навчального завдання на гру і перемогу команди.

Спробуйте вмовити дитину розв'язати 40 прикладів, або прочитати 100 складів - не кожен має терпіння та достатньо посидючий для такого непростого для дошкільника завдання. А якщо майбутній школяр буде це робити для СВОЄЇ КОМАНДИ, ЩОБ ПЕРЕМОГТИ? Тепер склад чи приклад для дитини - це НЕ ЦІЛЬ, а лише СПОСІБ! Тепер вже приклади потрібні не дорослому, а вашому майбутньому учневі!

4. Заняття в ЛогоКлубі укомплектовані у супер-гру, яка продовжується протягом усього навчального року. На дошколярик у ЛогоКлуб діти ЗАВЖДИ... ні, не просто йдуть - біжать із величезним задоволенням!

5. Ми розвиваємо НАДважливі компетентності 21 століття - м'які навички SOFT SKILLS: лідерство, критичне мислення, командна робота, комунікація, планування, тайм-менеджмент, цілепокладання, медійна грамотність тощо за ШВЕДСЬКОЮ МЕТОДИКОЮ проблемно-орієнтованого навчання Problem-Based Learning.

Ви ж знаєте, що Дитячий центр ЛогоКлуб - сертифікований шведським Фолькуніверситетом дитячий PBL-центр в Україні, а засновниця та керівник ЛогоКлубу Альона Король - офіційна представниця Фолькуніверситету по провадженню методики PBL для дітей дошкільного віку в Україні?

Дитина - це дуже цікавий окремий Всесвіт, який живе за власними законами. Достатньо зрозуміти їх та підлаштуватись.

Наші діти - НАЙКРАЩІ!

І МИ РОБИМО ВСЕ, ЩОБ СТАТИ НАЙКРАЩИМИ ДЛЯ НИХ!

РОЗКЛАД занять у Дитячому центрі ЛогоКлуб (Вінниця) ТУТ

Читайте також:

Знайти логопеда

Знайти

Публікація на сайті

Бажаєте додати матеріал на сайт?

Публікація

Розсилка

Бажаєте бути в курсі всіх новин?

Написати нам