Логопедичний сайт Логопедична школа Альони Король

Міні-садок

Міні-садок

Міні-садок «Малюки-Розумники»

Міні-садок «Малюки-Розумники» орієнтований на всебічний розвиток дітей від 2 до 4 років.

Пріоритетним напрямком молодшого міні-садка є розвиток мовлення, яке є  фундаментом для успішного розвитку та навчання кожної дитини. Тому у міні-садку Дитячого центру ЛогоКлуб працюють вихователі-логопеди.

Щодня малюки соціалізуються, пізнають світ, розвивають мовлення, співають, танцюють, граються, розвивають крупну та дрібну та арикуляційну моторику, займаються творчою діяльністю, а також вчаться взаємодіяти одне з одним у цікавих формах у спеціально створених педагогом умовах. На заняттях використовується велика кількість різноманітного сенсорного матеріалу.

Програма занять базується на найкращих світових методиках раннього розвитку та розроблена з урахуванням вікових та психологічних особливостей дітей.

Міні-садок «Лідери 21 століття»

Міні-садок «Лідери 21 століття» - це новітнє середовище розвитку компетентностей для дітей 4-6 років.

Sadok Vinnytsia LogoClub

Заняття в міні-садку Дитячого центру ЛогоКлуб проводяться за напрямками програми SRTEAM-освіта: Математика, Читання, Письмо, Мистецтво, Наука, Інжиніринг та Технології. На заняттях діти досліджують навколишній світ за допомогою експериментів, власних спостережень та практичних дій і відразу вчаться застосовувати отримані знання на практиці у повсякденному житті. При цьому наші маленькі лідери формують необхідні навички 21 століття: вміння працювати в команді, комунікабельність, критичне мислення, креативність,  ціле покладання та ін.  Завдяки їм діти завжди зможуть максимально  реалізувати себе у шкільному та дорослому житті, розкриваючи свої здібності та підкреслюючи свою індивідуальність.

У міні-садку Дитячого центру ЛогоКлуб з дітками працюють педагоги-логопеди, тому мовленню діток у нас приділяється особлива увага. Щодня ми тренуємо і мозок дітей через розвиток психічних процесів: мислення, пам'яті, уваги та уяви. У нас діти отримують реальний життєвий досвід та яскраві, позитивні емоції.

Програма орієнтована на всебічний розвиток дитини, опирається на європейський досвід та готує дітей до вступу у школу, залишаючи дитинство яскравим та радісним.

Читайте також:

Знайти логопеда

Знайти

Публікація на сайті

Бажаєте додати матеріал на сайт?

Публікація

Розсилка

Бажаєте бути в курсі всіх новин?

Написати нам