Логопедичний сайт Логопедична школа Альони Король

Публікація матеріалів на сайті

Логопедичний сайт logoclub.com.ua – український логопедичний інтернет-ресурс, на якому висвітлюються питання розвитку мовлення дітей раннього та дошкільного віку, профілактики мовленнєвих порушень, їх подолання, а також підвищення результативності корекційно-розвивального процесу.

Що ми публікуємо

Ми  публікуємо статті фахівців з логопедії та дитячої психології, в тому числі логопсихології. Будемо раді розмістити також і ваші матеріали, що відповідають тематиці сайту.

До розгляду приймаються тільки авторські матеріали українською мовою, які раніше не були опубліковані в Інтернеті.

Всі надіслані матеріали розглядаються редакційною радою сайту logoclub.com.ua. Після затвердження редакційною радою ваша публікація буде розміщена назавжди у відповідній рубриці сайту із зазначенням вашого авторства, а також з'явиться на головній сторінці сайту.

Редакція логопедичного сайту залишає за собою право відмовити автору в публікації матеріалу, якщо останній не відповідає тематиці сайту або іншим вимогам щодо тексту. Якщо ваші матеріали не можуть бути використані через порушення умов публікації, або з певних причин потребуватимуть вилучення з сайту (як-то порушення авторського права тощо), то редакція намагатиметься вам про це повідомити.

Матеріали публікуються на сайті БЕЗКОШТОВНО. За бажанням ви можете отримати СЕРТИФІКАТ, який підтверджує публікацію ваших авторських матеріалів на сайті.

Надсилаючи свої матеріали для розміщення на сайті, ви погоджуєтесь із усіма умовами, наведеними у даному розділі.

Умови публікації матеріалів

 1. Матеріали повинні відповідати тематиці логопедичного сайту logoclub.com.ua, а саме:
  • логопедія,
  • розвиток мовлення дітей раннього та дошкільного віку,
  • профілактика мовленнєвих порушень,
  • корекція мовленнєвих порушень у дітей, школярів та дорослих,
  • підвищення результативності корекційно-розвивального процесу,
  • цікаві аспекти з дитячої психології та логопсихології.
 2. Мова публікації - українська.
 3. У тексті матеріалу повинні бути вказані назва (пам’ятайте, що заголовок – це перше, що бачить читач, і завдяки заголовку текст прочитають або ні) та автор(и) – повністю прізвище, ім'я та по батькові.
 4. Всі надіслані для публікації матеріали повинні включати в себе текстову частину обсягом орієнтовно  від 3000 до 8000 друкованих знаків з пробілами.
 5. Текстова частина матеріалу повинна бути унікальною, тобто раніше не публікуватися в мережі Інтернет.
 6. У тексті також не допускаються посилання на сторонні інтернет-ресурси, крім попередньо узгоджених з адміністрацією сайту.
 7. До матеріалу може бути додане якісні зображення (орієнтовний розмір 1000х1000), або ж редакція добере їх на власний розсуд.
 8. Якщо ви надсилаєте два або більше файлів, обов’язково додайте їх до архіву.
 9. Ви також можете отримати СЕРТИФІКАТ, який підтверджує публікацію ваших авторських матеріалів на логопедичному сайті.

Сертифікат за публікацію авторського матеріалу

 • Якщо надісланий вами матеріал був опублікований на логопедичному сайті logoclub.com.ua, ви можете (за вашим бажанням) отримати сертифікат про публікацію.
 • Відразу після публікації матеріалу по електронній пошті вам прийде лист з формою заявки на отримання сертифіката, вартістю його оформлення та реквізитами для оплати.
 • Ви отримуєте електронну копію сертифіката на e-mail адресу, яку ви вказали у заявці, в форматі .pdf  у високій роздільній здатності, відмінній якості і можете віддрукувати її на кольоровому принтері або в фотоательє.

Умови видачі сертифіката за публікацію матеріалу

 1. Публікація авторських матеріалів на сайті logoclub.com.ua спрямована на розвиток творчої діяльності та зростання професійної майстерності педагогів, зокрема логопедів, дефектологів, психологів, вихователів, а також студентів; розвиток і підтримку нових технологій в організації освітнього процесу; обмін науковим і педагогічним досвідом.
 2. Заявник на отримання сертифікату є автором матеріалу, на який видається сертифікат.
 3. Опублікований матеріал повинен відповідати «Умовам публікації матеріалів».
 4. Матеріал повинен бути схвалений редакційною радою сайту.
 5. На кожен опублікований матеріал видається один сертифікат. Якщо у матеріалу два або більше авторів, в заявці зазначаються і заносяться до сертифікату відомості про всіх авторів.
 6. Кожному сертифікату присвоюється відповідний номер. Усі сертифікати будуть занесені до архіву сайту.
 7. У разі, якщо на матеріал будуть пред'явлені і доведені права іншого учасника, сертифікат за публікацію буде анульований, а матеріал вилучений із сайту.

У Вас є ще запитання?

Пишіть нам на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Читайте також:

Знайти логопеда

Знайти

Публікація на сайті

Бажаєте додати матеріал на сайт?

Публікація

Розсилка

Бажаєте бути в курсі всіх новин?

Написати нам